Paměťové karty

Nejprodávanější

3 položek celkem
samsung microSDHC EVO PLUS 32GB
321 Kč

   Samsung micro SDHC 32GB EVO Plus + SD adaptér     Kapacita: 32 GB     Čtecí rychlost: až 95MB/s Zapisovací rychlost: až...

Kód: 950

Kvalitní paměťové karty

Potřebujete rozšířit paměťovou kapacitu vašeho mobilního telefonu, fotoaparátu či jiného zařízení? Vyberte si z naší nabídky značkových paměťových karet. Paměťové karty jsou díky svým malým rozměrům a poměrně velké kapacitě, která je srovnatelná s USB flash disky, oblíbeným médiem pro uchovávání dat a jejich přenos mezi zařízeními.

 

V naší nabídce si můžete vybrat mezi různými typy paměťových karet, jako jsou SD, micro SD, micro SDHC a mnoha dalšími formáty pro různé typy zařízení. K dispozici jsou karty s různou paměťovou kapacitou i adaptéry, díky kterým můžete použít paměťové karty i v jiných typech zařízení než pro které jsou určeny.

 

Nabízíme paměťové karty renomovaných značek, jako je Samsung, ADATA, Kingston nebo Transcend, které vynikají vysokými přenosovými rychlostmi, skvělou kvalitou zpracování a ochranou uložených dat před poškozením. Díky tomu, že veškeré paměťové karty v naší nabídce máme skladem, můžeme vám garantovat rychlé dodání.