Zákaznická podpora:info@mvtisk.cz

Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček. 1902 hodnocení
5
1840x
4
25x
3
7x
2
5x
1
25x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

I Avatar autora Iva Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 25.8.2023
spokojenost, rychlost
AP Avatar autora Aleš Procházka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 24.8.2023
Naprostá spokojenost
R Avatar autora raduza Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 23.8.2023
Rychlé jednání.Spokojenost.
LH Avatar autora Libuše Hájková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 22.8.2023
MH Avatar autora Miloš Hruška Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 22.8.2023
SS Avatar autora Sarka Slezakova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 21.8.2023
Vse ok ;-)
MB Avatar autora Markéta Brabcová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 21.8.2023
Super obchod, velice rychlé dodání, bezva ceny.. Nemám co vytknout a vřele doporučuji 🙂
PK Avatar autora Petra Krňávková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 21.8.2023
MZ Avatar autora Milan Zápotočný Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 21.8.2023
JK Avatar autora Jaroslav Krejčí Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 20.8.2023
spokojen
ZH Avatar autora Zdena Hroudová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 19.8.2023
Velká spokojenost, rychlé dodání, dobrá komunikace s e-shopem.
LS Avatar autora Lenka Straková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 18.8.2023
Jsem velmi spokojena.
Avatar autora Pavel šmarda Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 18.8.2023
LS Avatar autora Lucia Staňková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 17.8.2023
Spokojená a rychlé dodání.
AK Avatar autora Alena Karešová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 17.8.2023
Velmi spokojená s rychlým dodáním
KL Avatar autora Kamila Lysakova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 16.8.2023
KO Avatar autora Kateřina Ondříšková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 16.8.2023
KM Avatar autora Karel Michalus Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 16.8.2023
Pozitivní dobrá zkušenost
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 16.8.2023
+ Krátká dodací lhůta.

LK Avatar autora Ladislava Kratochvílová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 15.8.2023
velmi

Ovládací prvky výpisu

1905 položek celkem