Baterie alkalická, AAA, 1.5V, Verbatim, blistr, 4-pack, 49920

Kód: 2820
Značka: Verbatim
39 Kč 32,23 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
25.6.2024
Možnosti doručení

Specifikace:
♦ Napětí: 1.5V
♦ Výška: 44.5mm
♦ Průměr: 10.5mm
♦ Hmotnost: 11g
♦ Kód modelu: AAA-LR03 Micro
♦ Velikost balení: 4
♦ Kapacita: 1300mAh

Detailní informace

Detailní popis produktu

Alkalické baterie AAA

Verbatim, přední výrobce v oblasti optických médií, představuje novou řadu vysoce výkonných alkalických baterií pro napájení denně používaných zařízení.
Baterie AAA od společnosti Verbatim jsou nejmenším modelem v řadě. Jsou určeny pro použití do zařízení, jako jsou MP3 přehrávače, fotoaparáty a hračky, které vyžadují stálý vysoký výkon po dlouhou dobu.

Specifikace:
♦ Napětí: 1.5V
♦ Výška: 44.5mm
♦ Průměr: 10.5mm
♦ Hmotnost: 11g
♦ Kód modelu: AAA-LR03 Micro
♦ Velikost balení: 4
♦ Kapacita: 1300mAh

Baterie a životní prostředí
Společnost Verbatim dbá na ochranu životního prostředí a snaží se dodávat výrobky, které nezatěžují životní prostředí. Žádné alkalické baterie Verbatim neobsahují měď ani kadmium a všechny ostatní kovy použité v bateriích splňují požadavky stanovené v evropské legislativě pro baterie.
Všechny tyto baterie odpovídají směrnici ROHS (neobsahují nebezpečné látky) a na obalech najdete logo označující, že dodržujeme zásady pro sběr a recyklaci stanovené regionálními evropskými společenstvími.
Baterie sbírejte či likvidujte odděleně od jiného domácího odpadu, k recyklaci i k likvidaci. Některá společenství nabízí recyklaci nebo sběr alkalických baterií. Chcete-li se dozvědět více, obraťte se na odpovědné místní úřady.
Zabraňte likvidaci velkého počtu baterií najednou. Použité baterie stále obsahují určité napětí, a pokud jsou v kontaktu s jinými bateriemi, může dojít k nebezpečným situacím.

Likvidace
Po použití vyjměte baterie z přístroje, baterie sbírejte, skladujte odděleně od jiného domácího odpadu. Odevzdejte na sběrném místě poblíž Vašeho bydlistě k likvidaci.

Doplňkové parametry

Kategorie: AAA
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: