Baterie alkalická, AA, 1.5V, Verbatim, blistr, 4-pack, 49921

Kód: 2816
Značka: Verbatim
37 Kč 30,58 Kč bez DPH
Na dotaz, o termínu naskladnění nás prosím kontaktujte!!!
Možnosti doručení

Specifikace:
♦ Napětí: 1.5V
♦ Výška: 50.5mm
♦ Průměr: 14.5mm
♦ Hmotnost: 23g
♦ Kód modelu: AA-LR6 Mignon
♦ Velikost balení: 4
♦ Kapacita: 1300mAh

Detailní informace

Detailní popis produktu

Alkalické baterie AA

Verbatim, přední výrobce v oblasti optických médií, představuje novou řadu vysoce výkonných alkalických baterií pro napájení denně používaných zařízení.
Baterie AA od společnosti Verbatim jsou nejoblíbenějším modelem. Jsou určeny pro použití v zařízeních, jako jsou přenosná rádia, MP3 přehrávače, fotoaparáty a dálková ovládání pro televize a DVD přehrávače.

Specifikace:
♦ Napětí: 1.5V
♦ Výška: 50.5mm
♦ Průměr: 14.5mm
♦ Hmotnost: 23g
♦ Kód modelu: AA-LR6 Mignon
♦ Velikost balení: 4
♦ Kapacita: 1300mAh

Baterie a životní prostředí
Společnost Verbatim dbá na ochranu životního prostředí a snaží se dodávat výrobky, které nezatěžují životní prostředí. Žádné alkalické baterie Verbatim neobsahují měď ani kadmium a všechny ostatní kovy použité v bateriích splňují požadavky stanovené v evropské legislativě pro baterie.
Všechny tyto baterie odpovídají směrnici ROHS (neobsahují nebezpečné látky) a na obalech najdete logo označující, že dodržujeme zásady pro sběr a recyklaci stanovené regionálními evropskými společenstvími.
Baterie sbírejte či likvidujte odděleně od jiného domácího odpadu, k recyklaci i k likvidaci. Některá společenství nabízí recyklaci nebo sběr alkalických baterií. Chcete-li se dozvědět více, obraťte se na odpovědné místní úřady.
Zabraňte likvidaci velkého počtu baterií najednou. Použité baterie stále obsahují určité napětí, a pokud jsou v kontaktu s jinými bateriemi, může dojít k nebezpečným situacím.

Likvidace
Po použití vyjměte baterie z přístroje, baterie sbírejte, skladujte odděleně od jiného domácího odpadu. Odevzdejte na sběrném místě poblíž Vašeho bydlistě k likvidaci.

Doplňkové parametry

Kategorie: AA
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: