HP Deskjet 3835 - inkoustová multifunkce, A4, 8,5/6 ppm, USB, Print, Scan, Copy, FAX)

Kód: 375
Značka: HP
2 199 Kč 1 817,36 Kč bez DPH
Na dotaz, o termínu naskladnění nás prosím kontaktujte!!!
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis produktu:

HP INK ADVANTAGE - Tiskne až 2x více stránek za stejnou cenu
Tiskárny od společnosti HP patřící do řady Ink Advantage velmi efektivně pomáhají snižovat tiskové náklady, než tomu bylo kdy dříve. Ve výsledku s nimi budete schopni vytisknout až dvojnásobek stánek při stejných tiskových nákladech. Je to způsobeno velmi efektivním tiskem a také vysoce kvalitními inkousty s vysokou tiskovou výtěžností.

Barevná multifunkční inkoustová tiskárna HP Deskjet 3835 Ink Advantage
Tiskárna HP Deskjet 3835 Ink Advantage je navržena pro snadnou integraci do stávajícího spravovaného tiskového prostředí s možnostmi na podnikové úrovni díky ovladačům PCL3. Poskytuje velmi úsporný provoz s barevným tiskem v profesionální kvalitě s velmi nízkými náklady na stránku. Mezi její nadstandardní vlastnosti patří také možnost vzdáleného tisku z mobilních zařízení pomocí řešení HP ePrint.

Všechno na jednom místě
Tiskárna v sobě obsahuje hned 4 přístroje v jediném těle. Obsaženy jsou kromě tisku i funkce kopírky nebo skeneru a faxu. Díky tomu získáte všechny kancelářské přístroje v jediném zařízení a budete moci efektivnější plnit nejrůznější úkoly. Přítomný je i 35listový automatický ADF podavač, který vám usnadní práci při skenování více listů.

Služba ePrint
Tiskárna využívá jedinečnou službu zvanou ePrint. Jedná se o technologii přímého tisku po odeslání e-mailu na e-mailovou adresu tiskárny. Příkaz pro tisk tak je možné odeslat z jakéhokoli telefonu s internetem, z iPadu, notebooku i počítače bez instalace zvláštních ovladačů či software. Pokud chcete zahájit tisk, odešlete na adresu této tiskárny e-mail s dokumentem, který budete chtít vytisknout. Tato služba je velice jednoduchá a především nepřekonatelná - tisknout lze z pohodlí domova, z kanceláře nebo z jakéhokoli místa, odkud pošlete příkaz k tisku.

Snadné ovládání a vysoká konektivita
Tisknout a skenovat můžete i bez přítomnosti počítače. Základní nastavení přístroje provedete pomocí černobílého LCD displeje s úhlopříčkou 5,5 cm. Mezi další připojení patří propojení klasickým USB 2.0 konektorem k jednomu počítači nebo je přístroj možné připojit do domácí či firemní sítě prostřednictvím bezdrátového WiFi rozhraní.

Parametry: 

Parametry a specifikace 
Tisková technologie  Barevná inkoustová
Maximální formát  A4
Rozlišení tisku (v dpi)  1200 x 1200
Konektivita 
Rozhraní  USB, Wi-Fi
NFC  Ne
Tisk 
Rychlost černého tisku  8 str./min
Rychlost barevného tisku  6 obr./min
Oboustranný tisk (duplex)  Ano
Skener 
Hmotnost (kg)  5,61
Spotřeba při provozu (W)  10
Spotřeba v pohotovostním režimu (W)  3
Rozměry V x Š x H (mm)  450 x 364 x 224,4
Kabel  Balení neobsahuje USB kabel.
Spotřební materiál  Součástí balení je alespoň startovací sada tonerů/inkoustů.

Doplňkové parametry

Kategorie: multifunkce
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: